Wysyłka i płatność


Wysyłka

Wszystkie żyrandole transportowane są bezpłatnie. Dotyczy to całego terytorium Polski i Unii Europejskiej z wyjątkiem państw wyspiarskich. Żyrandole magazynowe są zazwyczaj dostarczane w ciągu 5 dni roboczych.

Przesyłkę dostarczy do Ciebie kurier jednej z firm wysyłkowych:

 • PPL
 • DHL
 • UPS
 • Schenker.


Kurier skontaktuje się z Tobą przed dostawą i uzgodni z Tobą dokładną datę i godzinę dostawy. Wszystkie zamówienia są pieczołowicie zapakowane i ubezpieczone. Jeśli mimo to otrzymasz uszkodzony towar, prosimy o jak najszybszą reklamację.

Co zrobić, jeśli żyrandol dotrze już uszkodzony?

Każdą sztukę pakujemy uczciwie, aby nie doszło do takiej sytuacji. Jeśli żyrandol mimo wszystko ulegnie uszkodzeniu podczas wysyłki, proszę nas o tym poinformować. Prosimy o zrobienie zdjęcia wszystkiego i przesłanie go mailem na adres feix@artcrystal.cz w ciągu 48 godzin od otrzymania przesyłki. Żyrandole są ubezpieczone, więc bezpłatnie wyślemy Ci części zamienne, a w przypadku całkowitego uszkodzenia - fabrycznie nowy żyrandol.

A co jeśli sam uszkodzisz towar przez nieostrożne obchodzenie się z nim?

Również w tym przypadku prosimy o przesłanie maila na adres feix@artcrystal.cz wraz ze zdjęciami. Odezwiemy się do Ciebie i wspólnie ustalimy sposób postępowania - najczęściej wysyłamy części zamienne.


Zobacz, jak starannie pakujemy żyrandole

no alt


Płatność

Za żyrandole można zapłacić w następujący sposób:

 • Kartą online. Najszybszy i najwygodniejszy sposób zapłaty kartą płatniczą bezpośrednio po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym. Płatność odbywa się za pośrednictwem bezpiecznej bramki płatniczej, więc Twoje pieniądze są bezpieczne. W zamian wyślemy Ci paragon.

 • Przelewem bankowym. Za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe, gdzie w tytule przelewu prosimy wpisać numer Twojego zamówienia.

  Konto bankowe:
  PKO Bank Polski SA
  Oddział 1 w Jeleniej Górze
  ul. Różyckiego 6
  58-506 Jelenia Góra

  Numer rachunku: 45102021240000880204219309

  Swift: BPKOPLPW
  IBAN: PL45102021240000880204219309


  Instrukcje te zostaną również wysłane do Ciebie pocztą elektroniczną po złożeniu zamówienia. Towar wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

 • PayPal. Kliknij przycisk z ikoną PayPal, zaloguj się na swoje konto PayPal, wybierz kartę płatniczą i potwierdź. Dzięki temu pieniądze zostaną przesłane na nasze konto, a my niezwłocznie prześlemy Ci potwierdzenie wpłaty.

 

Twoja osoba kontaktowa

(mówię po polsku)

tomas feix

Tomáš Feix

M: feix@artcrystal.cz
T: +48 664 307 776
T: +420 722 398 794

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się