Odwiedź nasz showroom - żyrandole kryształowe na własne oczy + 10% zniżka - So 02. 03. 2024. Więcej informacji TUTAJ >>

Instalacja żyrandoli ArtCrystal Tomeš - domy i mieszkania, budynki komercyjne i publiczne


Wybraliśmy interesujące projekty, w których uczestniczyliśmy, wykonując instalacje oświetleniowe.

no alt
no alt

 

Luksusowa willa Praga (CZ) (wideo)

Luksusowa willa Praga (CZ) (wideo)

Wyposażenie żyrandoli do wnętrza luksusowej willi. Klient odwiedził nas w sklepie z próbkami, gdzie dobieraliśmy oświetlenie do każdego pomieszczenia w domu. Wszystkie wybrane oprawy pochodziły z podstawowych oferowanych modeli, dostosowanych specjalnie dla klienta do wystroju każdego pomieszczenia. Dzięki temu są to wyjątkowe egzemplarze, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Kryształowe żyrandole, lampy sufitowe, kolorowe żyrandole, kinkiety i lampy można zatem zobaczyć w całym domu. Po zakończeniu instalacji opraw widać, że kryształowe oświetlenie dominuje w każdym pomieszczeniu tego wspaniałego domu. Czarny żyrandol nad basenem i oświetlenie kolumn to zdecydowanie najważniejsze punkty tej realizacji. Duża prostokątna oprawa w holu, która jest ozdobiona prawie 2500 kryształowymi kulami oraz oprawa w kształcie gruszki nad schodami, uzupełniona o lampy ścienne w tym samym wzorze.

Czytaj więcej...

Prywatna rezydencja w pobliżu Pilzna (CZ) (wideo)

Prywatna rezydencja w pobliżu Pilzna (CZ) (wideo)

W całkowicie odnowionym i odrestaurowanym zamku w pobliżu Pilzna, który będzie służył jako prywatna rezydencja właściciela, wybraliśmy i zainstalowaliśmy wraz z projektantami pełną gamę naszych żyrandoli kryształowych. Duże salony i jadalnie są teraz oświetlone klasycznymi żyrandolami kryształowymi o różnych rozmiarach, średnicach i wysokościach. Sypialnie i pomieszczenia prywatne wyposażono w stylowe żyrandole Maria Theresa. W designerskich pokojach zastosowano również efektowne żyrandole oświetleniowe w kolorach czarnym i granatowym. W strefach korytarzowych swoje miejsce znalazły kryształowe, sufitowe lampy koszowe. Do wszystkich wnętrz doskonale pasują meble i dekoracje oraz stylowe oprawy oświetleniowe.

Czytaj więcej...

Na skrzydłach kreatywności: oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu w Louny (CZ)

Na skrzydłach kreatywności: oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu w Louny (CZ)

Wyobraź sobie, że masz możliwość przekształcenia swojego domu nie tylko za pomocą mebli czy dekoracji, ale także za pomocą światła. Światło ma wyjątkową moc wpływania na atmosferę przestrzeni i może radykalnie zmienić jej charakter.

Czytaj więcej...

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie

Podczas gdy trendy w projektowaniu wnętrz przychodzą i odchodzą, styl klasyczny pozostaje w modzie dzięki swojemu ponadczasowemu urokowi, który przemawia do ludzi z różnych pokoleń.

Czytaj więcej...

Żyrandole dostosowane dla Bistro Bianco, Kruszwica (PL)

Żyrandole dostosowane dla Bistro Bianco, Kruszwica (PL)

Bistro Bianco w Kruszwicy to nie tylko miejsce dla miłośników dobrego jedzenia i pysznych deserów. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca z niezapomnianą atmosferą na wesele, uroczystość lub bankiet, sala balowa w Bistro Bianco przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej...

Nowoczesne wnętrze loftu w Monachium (DE)

Nowoczesne wnętrze loftu w Monachium (DE)

Nowoczesne wnętrze loftu i kryształowy żyrandol? Przeciwieństwa po prostu się przyciągają, a kiedy się połączą, tworzą wyjątkową i inspirującą całość. Nasz najnowszy projekt w Monachium jest żywym dowodem na to, jak te elementy mogą działać w doskonałej harmonii.

Czytaj więcej...

Dom rodzinny w Austrii

Dom rodzinny w Austrii

Klient z malowniczej wioski w południowej Austrii zdecydował się wybrać najwyższej jakości oświetlenie do swojego nowego domu. To była przyjemność dla całego zespołu ArtCrystal móc uzupełnić jego nowoczesne wnętrza w sumie dziewięcioma kryształowymi oprawami, od korytarza po sypialnię.

Czytaj więcej...

Willa Poděbrady (CZ)

Willa Poděbrady (CZ)

Wstępna koncepcja oświetlenia została nam przedstawiona przez klienta. Jego pomysł został ukształtowany przez obraz, który znalazł w Internecie i wzbudził jego pragnienie tego konkretnego projektu. Cały proces, od projektu do instalacji kryształowej oprawy oświetleniowej, był trudny, ale rezultat był tego wart. Teraz prywatna willa w Poděbradach jest domem dla tej wyjątkowej oprawy, która przynosi radość swojemu właścicielowi z każdym światłem.

Czytaj więcej...

Willa Benátky n/Jiz. (CZ)

Willa Benátky n/Jiz. (CZ)

Kompletne wyposażenie luksusowej rezydencji prywatnego właściciela. W obiekcie zainstalowano wiele różnych żyrandoli i opraw oświetleniowych. Od mniejszych żyrandoli w poszczególnych pomieszczeniach po dużą centralną oprawę oświetleniową w głównej części salonu. Wszystko wykonane w całości na zamówienie i zgodnie z projektem poszczególnych pomieszczeń.

Czytaj więcej...

Apartament w Chorwacji

Apartament w Chorwacji

ArtCrystal niedawno z powodzeniem zainstalował kryształowe żyrandole w nowym apartamencie na chorwackim wybrzeżu. Klient miał określone wymagania dotyczące oświetlenia wszystkich obszarów swojego mieszkania. Nasz zespół zaproponował kilka opcji oświetlenia dla każdego pomieszczenia na podstawie przesłanych nam zdjęć.

Czytaj więcej...

 • 1
 • 2
Sala posiedzeń Rady Miejskiej - Brno (CZ)

Sala posiedzeń Rady Miejskiej - Brno (CZ)

Po długich i intensywnych pracach zakończyła się rekonstrukcja sali posiedzeń ratusza w Brnie, znajdującej się w Nowym Ratuszu. Jednym z kluczowych elementów tego projektu było stworzenie żyrandola z epoki, który pasowałby jak najlepiej do ogólnej koncepcji rekonstrukcji i świecił zgodnie z oryginalnymi obrazami. Był to nie tylko estetyczny dodatek, ale także sposób na podkreślenie piękna odrestaurowanych obrazów.

Czytaj więcej...

Hotel Šanov (CZ)

Hotel Šanov (CZ)

Hotel Chateau Šanov jest położony w pięknej okolicy w Kraju Środkowoczeskim. Zapewnia doskonałe warunki do romantycznych pobytów, relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków w pięciogwiazdkowym standardzie. W tym hotelu z centrum SPA & Wellness zastosowaliśmy stylowe oświetlenie w restauracji, lobby barze i głównych korytarzach.

Czytaj więcej...

Pension Na Sklepích Chrudim (CZ)

Pension Na Sklepích Chrudim (CZ)

Nowo zrekonstruowana restauracja i pensjonat Na Sklepích znajduje się w królewskim mieście Chrudim w Kraju Pardubickim. Goście mogą korzystać z pięknych pokoi, apartamentów rodzinnych lub weselnych. W tym luksusowym pensjonacie zainstalowaliśmy wykonane na zamówienie lampy sufitowe do restauracji. Zainstalowaliśmy również oprawę oświetleniową "kryształowy deszcz" w holu na pierwszym piętrze pensjonatu. Efekt końcowy okazał się wspaniały.

Czytaj więcej...

Dom zdrojowy Busko-Zdrój (PL)

Dom zdrojowy Busko-Zdrój (PL)

Busko-Zdrój to jedno z najlepszych polskich uzdrowisk, którego największym bogactwem są wody zawierające siarkę, jod i bromki. Główny hol jednego z domów zdrojowych zdobi nasza imponująca lampa sufitowa w kształcie gruszki z 68 żarówkami o wysokości ponad 3 metrów. Całą przestrzeń uzupełniają 32 szklane żyrandole i kilka spiralnych lamp sufitowych.

Czytaj więcej...

Bar Praga (CZ)

Bar Praga (CZ)

W stylowym barze w pobliżu Placu Wacława w Pradze, w porozumieniu z projektantem przestrzeni, wykonaliśmy i zainstalowaliśmy stylowe oświetlenie. Nad centralnym barem zainstalowaliśmy kwadratową lampę sufitową wykonaną na zamówienie. W korytarzach umieszczono lampy sufitowe z okrągłymi koszami. Następnie, aby uzupełnić stoły, zastosowaliśmy małe kryształowe lampy i lampy podłogowe.

Czytaj więcej...

Pałac Śliwniki (PL)

Pałac Śliwniki (PL)

Zniszczony od dawna polski pałac w Śliwnikach został poddany gruntownej renowacji, gdy nowy właściciel kupił go na swoją nową siedzibę. Jednym z najbardziej uderzających elementów wnętrza jest duży kryształowy żyrandol, który dostarczyliśmy do głównego holu pałacu. Żyrandol "Maria Teresa", o wysokości ponad 2,5 m, z 72 żarówkami i wadze ponad 400 kg, był montowany na miejscu przez dwa dni.

Czytaj więcej...

Pałac książęcy w Żaganiu (PL)

Pałac książęcy w Żaganiu (PL)

Pałac Książęcy w Żaganiu (PL), nazywany barokową perłą Ziemi Lubuskiej, został zbudowany w XVII wieku i otoczony zabytkowym parkiem angielskim. Obecnie służy jako centrum publiczne i kulturalne. Po jego renowacji zainstalowaliśmy oświetlenie w postaci kryształowych żyrandoli z epoki i kinkietów w głównym holu tego zabytkowego budynku.

Czytaj więcej...

Restauracja Bad Ischl (A)

Restauracja Bad Ischl (A)

Ciekawe wnętrze restauracji w austriackim mieście Bad Ischl zostało uzupełnione kryształowymi żyrandolami typu Maria Theresia w połączeniu z lampami ściennymi tego samego typu. W drugiej części restauracji zainstalowaliśmy lampy sufitowe wykonane z małych kryształów w kształcie kosza. Cała kompozycja wygląda bardzo ładnie.

Czytaj więcej...

Pałac Oslavany (CZ)

Pałac Oslavany (CZ)

Do sali ceremonialnej pałacu w Oslavanach koło Brna dostarczyliśmy piękny żyrandol z odlewu mosiężnego i osiem mosiężnych lamp ściennych o tym samym wzorze. W pałacu znajduje się również muzeum ze stałą ekspozycją poświęconą historii górnictwa i energetyki, muzeum straży pożarnej oraz muzeum krótkiej broni palnej. W zachodnim skrzydle mieści się obecnie Miejski Browar Zamkowy i Restauracja.

Czytaj więcej...

Ratusz w Semilach (CZ)

Ratusz w Semilach (CZ)

Dostarczyliśmy nowe oświetlenie kryształowe z naszej nowej linii produktów do sali ceremonialnej ratusza w Semilach. Główna sala jest oświetlona kryształowym żyrandolem z żarówkami umieszczonymi w dwóch rzędach nad sobą oraz pięcioma lampami ściennymi. W holu wejściowym umieszczono dwa identyczne modele z tej samej serii produktów, dzięki czemu całe oświetlenie tych obszarów sprawia spójne wrażenie.

Czytaj więcej...

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Rating: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Rating: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Rating: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Rating: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Rating: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Rating: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Rating: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Rating: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Rating: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Rating: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__
__cookietype_analytic__
We may use cookies and third party tools to enhance products' and/or services' offer of ourselves or those of our partners, its relevancy to you, based on products or pages you have visited on this site or on other websites.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się