Każdy kryształowy żyrandol w naszej ofercie może być dostosowany dla Ciebie


Wybrałeś żyrandol z naszej ofery, ale potrzebujesz coś w nim zmienić?
Możemy zmniejszyć lub powiększyć żyrandol, zmienić ramiona, zmienić ilość żarówek, skrócić lub wydłużyć łańcuch - możliwości są niemal nieograniczone. Dla naszych klientów z najwyższą starannością wykonujemy wszelkiego rodzaju modyfikacje. Jeśli to dla Ciebie za mało, możemy wykonać żyrandol kryształowy całkowicie według Twojego projektu.

 • Dostosowanie wszystkich żyrandoli


  Z przyjemnością powiększymy lub zmniejszymy (a tym samym zmniejszymy/zwiększymy wagę) każdy żyrandol z naszej oferty. Możemy również wyregulować lub wymienić ramiona, zmienić ilość i rodzaj żarówek lub dostosować długość łańcucha. Nie boimy się żadnego wyzwania i często modyfikujemy żyrandol nie do poznania.

 • Kompletnie zindywidualizowana produkcja


  Jeśli nie udało Ci się wybrać żyrandola z naszej oferty, wykonamy dla Ciebie kompletnie niestandardowy produkt. Wystarczy rysunek lub nawet obrazek/zdjęcie, jak wyobrażasz sobie swój wymarzony żyrandol. Ocenimy możliwości produkcyjne i w ciągu tygodnia prześlemy do Ciebie projekty wraz z wizualizacjami.

 • Wszystko jest gotowe za kilka tygodni


  Z prostymi modyfikacjami możemy sobie poradzić w ciągu 2-3 tygodni, natomiast bardziej skomplikowane zmiany lub żyrandol na zamówienie potrwają około 8-10 tygodni. Jeśli budowa lub remont Twojego domu trwa dłużej, to nic nie szkodzi - z przyjemnością przechowamy dla Ciebie żyrandol w naszym magazynie.


Przykłady naszych kryształów
żyrandole na zamówienie


Jak powstaje kryształowy żyrandol? Obejrzyj wideo.

no alt

 "Byłem całkowicie zadowolony z podejścia firmy ArtCrystal Tomeš. Przedłużyli żyrandol do naszego projektu i zmienili okablowanie w normalnym czasie dostawy. Żyrandol miał jakość, której wymagałem i znacząco podniósł prestiż odnowionej przestrzeni biurowej."

Jaroslav Slavík, Praga

 


Czy chcesz mieć dostosowany do potrzeb żyrandol kryształowy?
A może chcesz po prostu zasięgnąć porady?


Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, projektantem, czy wybierasz kryształową oprawę do własnego domu, daj nam znać. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego żyrandola i opcji jego modyfikacji lub wspólnie z Tobą zaprojektujemy oprawę na miarę Twojego wnętrza.

 

Twoja osoba kontaktowa

(mówię po polsku)

tomas feix

Tomáš Feix
specjalista ds. sprzedaży dla PL
M: feix@artcrystal.cz
T: +48 664 307 776
T: +420 722 398 794

 

Do pobrania 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się