Referencje naszych klientów

 

Dzień dobry.
Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana.
Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło (co jest opisane w opisie lampy), ale czego w ogóle nie widać na zdjęciach w prezentacji lampy na państwa stronie. Przesyłam zdjęcie lampy na którym w powiększeniu widać rozszczepianie światła w kryształach. Jeśli państwo chcecie, możecie je dowolnie wykorzystać na swojej stronie.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
Adam Kowol, Bytom, Polska


Witam Pani Borufkova.
Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Zdjęcia na Waszej stronie internetowej nie oddają całej okazałości żyrandoli u Was produkowanych. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia.
Elżbieta Lasota, Milanówek, Polska

Dzień dobry,
dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów.
Pozdrawiam.
Maciej Cierpiał, Konopiska, Polska

Witam Pani Lenko,
chciałam poinformować, że w sobotę otrzymałam żyrandole. Są bardzo ładne, chociaż ja wolałabym aby metal-mosiądz był w kolorze starego złota. Może szkoda, że o tym z Panią nie dyskutowałam wcześniej. Jest to jednak sprawa, na którą ja powinnam zwrócić uwagę przy zamawianiu. Jeśli chodzi o żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Bedę Państwa polecać innym znajomym, bo współpraca z Wami to sama przyjemność.
Pozdrawiam
Halina Dubicka, Chelm, Polska


Dzień dobry,
Z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Pozdrawiam
Agnieszka Kaczmarek, Sieraków, Polska

Dear Mr.Tomes,
hereby I confirm receiving the ordered chandelier which seems to be OK.Thank you very much for Your excellent cooperation.
Best regards
Ryszard Sznajder, Warszawa, Polska

 

Dzień dobry,
otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy.
Dziękuję za dobrą współpracę.
Małgorzata Wujcik, Płock, Polska

 

Decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Idealny żyrandol znalazłam tu: ArtCrystal Tomes (www.artcrystal.cz), może ktoś z was akurat szuka czegoś w ten deseń. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
Kasia Piekarz, Głogów

 

Dzień Dobry,
otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać.
Serdecznie pozdrawiam,
Iwona Ozga, Warszawa

 

Wasze żyrandole stanowią rewelacyjne wykończenie wnętrza, do którego zostały zakupione. Są pięknie i estetycznie wykonane. Polecam.
Robert Walkiewicz, Łęczyca

 

Dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji.
Pozdrawiam
Joanna Szmigiel, Warszawa

 

Zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy ARTCRYSTAL.
Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.
Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
Zbigniew Mularski, Poznań

 

Żyrandole dotarly. Sa bardzo ladnie :):)
Dziekuje i pozdrawiam
Robert Lazarz, Bydgoszcz 

 

Dear Mr.Tomes,
Herewith I would like to thank you and your company that your chandeliers lighted up my château in Paris. I´m delighted in your crystal chandeliers which decorate our interiors now. They perfectly stress the ambience of the whole château.
I´m satisfied with your company cooperation. I can say: "Amazing chandeliers, perfect services."
Kind regards
Alex Durand, Paris

 

Dear Lenka,
I would like to let you know that we received the chandeliers yesterday evening. We are still putting them together, but everything has arrived perfectly, and the pieces are very beautiful.
I would like to thank you for everything and it has been a pleasure doing business with you!
Thanks again :)
Kind Regards,
Joanne Mifsud, Mqabba, Republic of Malta

 

Herzlichen Dank für die perfekte Lieferung. Der Kronleuchter sieht einfach wunderschön aus. Wir sind begeistert von der exzellenten Verarbeitung der Kristalle! Nochmals herzlichen Dank.
Ihre Doris Ebert-Lindner, Berlin

 

Dear Mr.Tomes
Hope you are well, I would like to thank you for the lovely and a beautiful chandeliers. Really they are a piece of art. Every peice of them are made perfectly. Even your wrapping, packaging are wonderful, no damaged piece was found. As I said every single work was at high standard. Great thanks.
Best regards
Hassiba Mohammad, London

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się