Odwiedź nasz salon i uzyskaj 10% zniżki - od Pon 01. 07. 24. Więcej informacji TUTAJ >>

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie

Podczas gdy trendy w projektowaniu wnętrz przychodzą i odchodzą, styl klasyczny pozostaje w modzie dzięki swojemu ponadczasowemu urokowi, który przemawia do ludzi z różnych pokoleń.

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie


Dowodem na to jest nasz najnowszy projekt: oświetlenie domu jednorodzinnego na przedmieściach Warszawy. Zainstalowaliśmy dwa kryształowe żyrandole i sześć kinkietów w jadalni w stylu klasycznym, które zostały starannie dobrane, aby harmonijnie uzupełniać i wzbogacać stylowe wnętrze domu.

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie

 

Styl klasyczny, który ukształtował się między połową XVIII wieku a początkiem XIX wieku, jest synonimem elegancji i harmonii. Czerpie inspiracje ze starożytnej sztuki i architektury greckiej i rzymskiej, ale nie należy go mylić z klasycyzmem, który ściśle naśladuje starożytne elementy, podczas gdy styl klasyczny wykorzystuje je bardziej swobodnie i łączy z innymi motywami historycznymi, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Symetria odgrywa w nim kluczową rolę, odzwierciedlając oświeceniowe pragnienie porządku i logiki, co widać w harmonijnym rozmieszczeniu mebli i dekoracji. W klasycznym wystroju wykorzystano szeroką gamę najszlachetniejszych materiałów, w tym czeski kryształ, marmur, różne rodzaje drewna i metali, a także cenne tkaniny, wprowadzając do przestrzeni luksus i komfort. Paleta kolorów klasycznych wnętrz jest zrównoważona, z ciepłymi odcieniami kremu, złota i brązu, które współgrają ze sobą, tworząc atmosferę ciepła i harmonii.

Urok kryształu w klasycznym wnętrzu: dom jednorodzinny w Warszawie

 

Fryzy sufitowe i rozety nadają przestrzeni pionowy wymiar i podkreślają wysokość sufitu. Jednak głównymi gwiazdami w przestrzeni są efektowne kryształowe żyrandole ArtCrystal Tomeš. Każda oprawa jest ozdobiona precyzyjnie wyciętymi miseczkami, elementami centralnymi, kryształowymi ozdobami i skrętami, które tworzą piękną sylwetkę.

Na ścianach umieszczono łącznie sześć kinkietów, które zostały specjalnie wykonane na wymiar w tym samym stylu, co żyrandole. Po zapaleniu przekształcają one przestrzeń w galerię oszałamiających obrazów świetlnych.

 

 

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się