Nowy wymiar smaku w kryształowym oświetleniu - Maison Pucha Bistro, USA

W samym sercu historycznej dzielnicy Houston, znanej jako Heights, historia trzech muszkieterów z Ekwadoru, Manuela, Cristiano i Victora, łączy siły, aby zaprezentować światu kulinarne arcydzieło, które bije w rytm latynoamerykańskiej pasji. Dołącz do nas w Maison Pucha Bistro, kulminacji 25-letniej podróży kulinarnej szefa kuchni Manuela.

Nowy wymiar smaku w kryształowym oświetleniu - Maison Pucha Bistro, USA

 

maison pucha texas

 

Z okazji piątej rocznicy Maison Pucha Bistro, trio postanowiło rozwinąć swoją wizję i przekształcić wnętrze restauracji. Postanowili zwrócić się do ArtCrystal Tomeš, aby dostarczyć im 19 kryształowych żyrandoli w stosunkowo krótkim czasie.

 

maison pucha texas

 

Sześć kryształowych żyrandoli o średnicy 100 cm i 24 szklanych ramionach, rozmieszczonych na dwóch poziomach, stało się podstawą tej nowej identyfikacji wizualnej. Oprawa ozdobiona jest wieloma pięknymi, ręcznie formowanymi szklanymi detalami.

Każdy żyrandol jest arcydziełem, ozdobionym ręcznie ciętymi czeskimi kryształowymi ozdobami, które dodają nie tylko światła, ale także elegancji przestrzeni. Bar oświetlają cztery inne mniejsze żyrandole, a w innych zakątkach restauracji znajduje się łącznie dziewięć kryształowych opraw ściennych w tym samym stylu.

Manuel Pucha, szef kuchni i właściciel, nie kryje swojego podekscytowania. "Nasi goście pokochali nie tylko nasze menu, ale także ogólny styl wnętrza, który te żyrandole doskonale uzupełniają".

Żyrandole ArtCrystal Tomeš uzupełniają wyjątkowy charakter restauracji i tworzą atmosferę, w której każdy posiłek staje się nie tylko doznaniem smakowym, ale także wizualnym.

 

maison pucha texas

Żyrandol AL036K można zobaczyć tutaj >>

 

Jeśli wycieczka do restauracji w Houston jest dla Ciebie niemożliwa, ale nadal chcesz zobaczyć te kryształowe arcydzieła z bliska, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Możesz też zanurzyć się w pięknie naszych kryształowych żyrandoli, odwiedzając nasz salon wystawowy w Jabloncu nad Nysą (CZ).

 

 

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się