Na skrzydłach kreatywności: oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu w Louny (CZ)

Wyobraź sobie, że masz możliwość przekształcenia swojego domu nie tylko za pomocą mebli czy dekoracji, ale także za pomocą światła. Światło ma wyjątkową moc wpływania na atmosferę przestrzeni i może radykalnie zmienić jej charakter.

Na skrzydłach kreatywności: oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu w Louny (CZ)


W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opraw oświetleniowych, które są gotowe podkreślić osobowość każdego wnętrza. A jeśli jesteś zainteresowany jednym z naszych modeli, ale pragniesz oryginalnego projektu, nasz zespół projektantów jest tutaj, aby zmienić Twoje życzenie w rzeczywistość.


oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu
Oryginalna lampa, projekt i ostateczne wykonanie nowoczesnego kryształowego żyrandola ArtCrystal.

Jako przykład możemy podać historię klienta, który znalazł inspirację w jednym z naszych modeli katalogowych - designerskiej lampie sufitowej z okrągłą podstawą, dostępnej w naszym sklepie internetowym. Jego intencją było efektywne oświetlenie przestrzeni pensjonatu, a jednocześnie poprawa jego estetyki. Zdecydowaliśmy się na kreatywne rozwiązanie, które polegało na opracowaniu dwóch opraw z osiowo zakrzywioną podstawą, przypominającą kształtem skrzydła.

 

oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu

 

Oprawy zainstalowano na suficie pokrytym drewnem, którego ciepłe odcienie harmonizują z paletą kolorów wykończeń w odcieniach bursztynu, przezroczystości i złota. Oprawa jest ozdobiona kombinacją prostokątnych i kwadratowych szklanych elementów o różnych długościach, tworząc ciekawy, dynamiczny efekt wizualny.

 

oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu

 

oprawy oświetleniowe na zamówienie dla pensjonatu

 

Ten projekt doskonale ilustruje, jak innowacyjne podejście może otworzyć drzwi do nieskończonych możliwości personalizacji i projektowania.

Tworzymy nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale także dekoracyjne dzieła sztuki, które odzwierciedlają indywidualny styl i osobowość naszych klientów. Z nami światło w domu staje się kluczowym elementem, który przynosi inspirację.

 

 

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się