Odwiedź nasz salon i uzyskaj 10% zniżki - od Pon 01. 07. 24. Więcej informacji TUTAJ >>

Willa Poděbrady (CZ)

Wstępna koncepcja oświetlenia została nam przedstawiona przez klienta. Jego pomysł został ukształtowany przez obraz, który znalazł w Internecie i wzbudził jego pragnienie tego konkretnego projektu. Cały proces, od projektu do instalacji kryształowej oprawy oświetleniowej, był trudny, ale rezultat był tego wart. Teraz prywatna willa w Poděbradach jest domem dla tej wyjątkowej oprawy, która przynosi radość swojemu właścicielowi z każdym światłem.

Willa Poděbrady (CZ)


Lampa sufitowa do willi w Poděbradach

 

Faza przygotowawcza trwała około trzech miesięcy, od pierwszych szkiców do ostatecznej realizacji. Był to okres intensywnego planowania, aby mieć pewność, że finalny żyrandol będzie odpowiadał wyobrażeniom inwestora.

Sam montaż żyrandola wymagał współpracy trzech osób i zajął łącznie siedem godzin. W przypadku wielu projektów montaż oprawy oświetleniowej jest stosunkowo prostą sprawą, ale w tym konkretnym przypadku stanowiło to jedno z większych wyzwań.


Lampa sufitowa do willi w Poděbradach


Ciekawostką było to, że zakotwiczenie oprawy nie było tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ponieważ sufit był wykonany z płyt gipsowo-kartonowych, oprawa musiała być zakotwiczona aż do legarów na poddaszu. Ten krok był konieczny, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo całej oprawy, która waży 120 kilogramów.

Sama oprawa jest imponująca. Jej wymiary to 150 cm średnicy i 50 cm wysokości. Każdy szczegół, od poszczególnych kryształowych elementów po żarówki, został starannie wykonany. Żyrandol posiada 47 żarówek, które dodają mu efektownego wyglądu.

Cały proces, od projektu po instalację kryształowej oprawy oświetleniowej, był trudny, ale rezultat był tego wart. Teraz w prywatnej willi w Poděbradach znajduje się ta wyjątkowa oprawa oświetleniowa, której każde światło przynosi radość właścicielowi.

 

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się