Formy płatności


Za zamówiony towar możesz zapłacić na kilka sposobów.
e-sklep Artcrystal.czOto możliwości: platność przy odbiorze towaru - za pobraniem lub przy odbiorze osobystym, przelanie pieniędzy na nasze konto, płatność online za pośrednictwem bramki płatniczej w e-shopie, za pomocą karty płatniczej VISA i Mastercard albo płatność kartą płatniczą za pośrednictwem online bramki płatniczej Paypal.

Płatność przy odbiorze towaru – za pobraniem lub odbiór osobisty u nas
W przypadku płatności za pobraniem przy odbiorze towaru, zapłacisz za przesyłkę kurierowi (kierowcy) usługi transportowej (DHL) gotówką. Za towar można zapłacić gotówką nawet w przypadku odbioru osobistego u nas w firmie.

Płatność przelewem na nasze konto
W przypadku wybrania płatności przelewem należy opłacić zamówienie przed wysłaniem towaru. Prosimy o przesłanie płatności na nasze:

Konto bankowe:
PKO Bank Polski SA
Oddział 1 w Jeleniej Górze
ul. Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra 

Numer rachunku:45102021240000880204219309

Swift: BPKOPLPW
IBAN: PL45102021240000880204219309


Tytułem płatności jest numer zamówienia. Przed przesłaniem płatności prosimy o staranne skontrolowanie danych, zwłaszcza tytułu przelewu. Po dokonaniu płatności przelewem wyślemy zamówiony towar, jak tylko kwota zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Płatność kartą płatniczą
W przypadku płatności kartą zostaniesz, po dokończeniu zamówienia, przekierowany do bramki płatniczej w standardzie 3D secure VISA/MC, gdzie nastąpi wezwanie do zapłacenia. Przekazanie danych z Twojego komputera jest zabezpieczone przeciwko nieuprawnionemu wykorzystaniu za pomocą algorytmu szyfrującego, dlatego jest całkowicie bezpieczne.

Możesz dokonać płatności za pośrednictwem kart MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron. Twoja karta musi mieć włączoną opcję transakcji internetowych. W sytuacji, gdyby Twoja płatność została odrzucona, należy skontaktować się z bankiem.

PayPal
Mogą Państwo zapłacić swoją kartą płatniczą za pomocą online bramki płatniczej PayPal. Pieniądze zostaną natychmiast przelane na nasze konto.

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się