Duże kryształowe żyrandole do reprezentatywnego wnętrza

Dodane: 24.7.2020 15:34.57

24 Lipiec 2020

Czy mas Państwo duży hol wejściowy w swoim domu? Czy chce elegancko oświetlić rozległe pomieszczenia hotelu lub luksusowy sklep? Duże lampy kryształowo-szklane wypełniają światłem i pięknem nawet najbardziej przestronne wnętrza, takie jak hotele, luksusowe domy, pałace czy kościoły.

Duże kryształowe żyrandole do reprezentatywnego wnętrza

Ich wymiary mogą się przemieszczać na ponad 2 metry, gdzie naprawdę jest dużo szkła i kryształu. Ich waga często przekracza kilkaset funtów.

Oryginalne żyrandole wykonane są z czeskiego kryształu, który gwarantuje minimalną zawartość 30% tlenku ołowiu, a tym samym doskonałe łamanie i wzmacnianie wiązki światła pochodzącej z żarówek. Żyrandole są ozdobione dmuchanymi i ręcznie wycinanymi kryształkami i zawieszkami. Ramiona żyrandoli mogą być wykonane ze szkła i mosiądzu.


restaurant with crystal chandeliers


Można również wybrać duże oświetlenie koszykowe, w którym podstawowy metalowy szkielet żyrandola pokryty jest błyszczącymi łańcuchami z wycinanych kryształków. Mniejsze lampy sufitowe i kinkiety w tej samej konstrukcji co główny duży żyrandol są używane jako suplement do dużej lampy głównej.

Duże szklane żyrandole mogą mieć różny wygląd. To daje im możliwość wyposażenia zarówno klasycznego rustykalnego wnętrza, jak i nowoczesnego mieszkania lub domu. Oprócz produkcji seryjnej, wielkoformatowe lampy kryształowe do hoteli, reprezentacyjnych budynków, teatrów, luksusowych pałacówi kościołów powstają we współpracy z projektantami i architektami. To naprawdę zależy tylko od życzenia konkretnego klienta, aby oryginalnie oświetlić ich przestrzeń.

salPotrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się