Klasyczne lampy kryształowe w nowoczesnych wnętrzach

Dodane: 17.1.2020 11:20.48

17 Styczeń 2020

Klasyczne lampy kryształowe są przeznaczone nie tylko do zamków i historycznych budynków. Coraz częściej są one również umieszczane w nowoczesnych wnętrzach, niezależnie od tego, czy są to betonowe nowe budynki, mieszkania na poddaszu, zmodernizowane mieszkania panelowe, odnowione mieszkania miejskie lub kabiny. Niewątpliwą zaletą jest to, że kryształowe światła wyróżniają się nawet w minimalistycznym wnętrzu, w którym stanowią ważny element kontrastowy.

Klasyczne lampy kryształowe w nowoczesnych wnętrzach

crystal chandelier interior


Kryształowy żyrandol na suficie to nie jedyne kryształowe światło

Lampy kryształowe – to na pewno nie tylko duże kryształowe żyrandole na suficie pokoju. Można kupić różne rodzaje kinkietów, lamp podłogowych lub stołowych tego samego stylu i materiałów. Umożliwia to ustawienie idealnnego oświetlenia pomieszczenia w tym samym projekcie. Wreszcie kryształowe żyrandole nie powinny być jedynym źródłem światła w pokoju. Można również kupić do salonu lampy podłogowe lub kinkiety. Zasadą powinno być to, że oprawy w salonie mają łączną moc co najmniej 20 W / m2. Zalecamy ciepły biały kolor swiatła.


Dbanie o szkło kryształowe dziś nie stanowi problemu

Istnieje wiele rodzajów kryształowych żyrandoli i lamp, które różnią się kształtem i liczbą ramion. Jeśli Państwo zdecyduje się na tę inwestycję, należy pamiętać, że kryształowe żyrandole powinny znajdować się na wysokości 190-220 cm nad podłogą. Instalowanie żyrandoli lepiej pozostawić profesjonalistom. Nie jest konieczne martwić się, że czyszczenie kryształowych świateł jest skomplikowane, co dawno nie jest oparte na prawdzie. Dziś można kupić różne środki czyszczące w postaci sprayów, dzięki czemu Państwa żyrandol jest za kilka minut nie do odróżnienia od nowego.

 

crystal chandelier modern interior 

Lampy kryształowe odnotowują wzrost popularności

Nowoczesne lampy kryształowe stanowią wyjątkowy element dekoracyjny, który na pierwszy rzut oka zachwyca swoim wyglądem. Kryształowe zawieszki mogą w pokoju tworzyć piękne efekty świetlne, nadając wnętrzu specyficzny urok. Dlatego popularność lamp kryształowych stale rośnie.

 

Potrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się