Odwiedź nasz salon i uzyskaj 10% zniżki - od Pon 27. 05. 24. Więcej informacji TUTAJ >>

Mosiężne żyrandole do stylowego wnętrza

Dodane: 20.2.2020 10:46.32

20 Luty 2020

Mosiężne żyrandole ozdobione bogatymi reliefami i ciekawym patynowaniem tworzą atmosferę przeszłości. Każdy żyrandol jest wykonany ręcznie, przy użyciu wielowiekowych technik odlewania w piasku. Oprawy mosiężne są produkowane bez dodatkowej dekoracji, lub mogą być uzupełnione kryształowymi zawieszkami.

Mosiężne żyrandole do stylowego wnętrza

Przez wieki ich konstrukcja nie zmieniła się dramatycznie. Dlatego nadają się szczególnie do wnętrz klasycznych, rustykalnych lub zabytkowych.


chandelier interior


Wciąż zachowują istotę pierwszych rzemieślników. Produkcja tych historycznych żyrandoli opiera się głównie na pracy ręcznej. W tej kategorii opraw znajdą Państwo żyrandole w kształcie ich historycznych wzorów, które do dziś nie tracą uroku. Z tych starych kształtów zrodziły się inne typy, w tym ulubione żyrandole Marii Teresy. Znajdziecie tu także żyrandole inspirowane stylem secesyjnym i innymi stylami.

Połączenie mosiądzu i szkła dało początek kolejnej kategorii mosiężnych żyrandoli. Tutaj mosiężne ramiona lub miski są zastępowane kryształowym szkłem, aby stworzyć wyjątkowy kontrast materiałów. Rezultatem są oryginalne i niezwykłe światła.

Rozwój produkcji szkła umożliwił zastąpienie mosiężnych ramion odlewniczych szklanymi ramionami. Na tych żyrandolach znajdziemy również rózne kształty misek o różnych stylach obróbki, między innymi wycięte miski wykonane z prawdziwego czeskiego kryształu. Więc jeśli lubi Państwo ten historyczny styl wnętrza, może być uzupełniony przez lampy z naszej oferty.


chandelier interiorPotrzebujesz pomocy?


POTRZEBUJESZ POMOCY?   
Po - Pt  8 - 16h

Tomas Feix Tomáš Feix
 T: +48 664 307 776
 T: +420 722 398 794
 E-mail: feix@artcrystal.cz

WhatUp
(mówimy po polsku)

Referencje naszych klientów

 • Adam Kowol, Bytom

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry. Przesyłka doszła w doskonałym stanie. Była bardzo dobrze zapakowana. Lampa wygląda znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Wiszące kryształy wspaniale rozszczepiają światło. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiam.
 • Elżbieta Lasota, Milanówek

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenka. Żyrandol dotarł w piątek, jak Pani informowała i prezentuje się pięknie w naszym salonie. Kryształy pięknie się mienią w blasku żarówek a przez pryzmat oszlifowanych kryształów można dojrzeć całą tęczę barw. Za jakiś czas z pewnością zamówię kinkiet do kompletu i być może lampkę.
 • Halina Dubicka, Chelm

  Ocena: 5 / 5
  Witam Pani Lenko, żyrandole są super, narazie jeszcze nie zawieszone i muszę kupić żarówki, jak powieszę i będą już świeciły to pozwolę sobie jeszcze raz napisać do Pani. W każdym razie żyrandole dotarły w stanie nie uszkodzonym, były super opakowane. Bardzo Pani dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.
 • Maciej Cierpiał, Konopiska

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, dziękujemy za przesyłkę. Żyrandole nie uszkodzone. Piękna robota już wiszą w salonie. Towar bardzo dobrze zapakowany. Jesteśmy wdzięczni za dbanie o opinię Państwa klientów. Pozdrawiam.
 • Agnieszka Kaczmarek, Sieraków

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, z przyjemnością informuję, że żyrandol dostarczono w stanie nienaruszonym oraz prezentuje się przepięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pozdrawiam.
 • Małgorzata Wujcik, Płock

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, otrzymaliśmy nasze zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, pakowania i szybkiej dostawy. Dziękuję za dobrą współpracę.
 • Kasia Piekarz, Głogów

  Ocena: 5 / 5
  Dzień dobry, decydując się na zakup przeszukałam kilka stron sklepowych. Zakup jednak zadowolił mnie stuprocentowo. Co do samych kryształków - są przecudne!! Prawdziwe, ciężkie, pięknie cięte. Już na pierwszy rzut oka widać tu Jakość.
 • Iwona Ozga, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, otrzymaliśmy zyrandol i udało nam się wszystko zamontować. Żyrandol jest piękny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za pomoc i będziemy Państwa polecać. Serdecznie pozdrawiam.
 • Zbigniew Mularski, Poznań

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, zamawiałem i otrzymałem dostawę kilku wybranych lamp z firmy Artcrystal Tomes. Wszystko zgodne z ustaleniami: towar, terminy.Mogę gorąco polecić firmę i Właściciela.
 • Joanna Szmigiel, Warszawa

  Ocena: 5 / 5
  Dzień Dobry, dziękuję za piękny żyrandol i szybkie wykonanie całej działalności do mojej pełnej satysfakcji. Pozdrawiam.

Dołącz do nas na

facebook        instagram       pinterest     youtube

 

Otrzymuj wiadomości na swój adres e-mail

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Deklaracja ochrony prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się